HAKKIMIZDA

Merkez olarak İstanbul ili Kartal ilçesinde faaliyet gösteren firmamız yıllardır edindiği bilgi birikim ve tecrübe ile 2015 yılında yeni yapılanmaya girmiş ve ikinci kuşak yönetim ile faaliyetlerine devam etmiştir.

Halen kurulu olduğu ikametgah ve edindiği tecrübe ile sektörde önemli bir yere sahip olan Turnacıoğlu Evden Eve Nakliyat başarma, temiz iş, daimi müşteri ilkeleri ile hareket etmekte ve yoluna devam etmektedir.

Amacımız mevcut müşterilerimizin memnuniyetinden ve yeni müşterilerimizin olumlu görüşlerinden faydalanarak edindiğimiz yeri korumak ve her zaman bir adım ileriye gidebilmektir.

Yıllardır devam eden nakliyat işlerimize daha sonraları ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ambalajlama ve paketleme konularını da ekledik, yeni araç alımlarımız ile hem mevcut araç filomuzu gençleştirdik hem de sayısal üstünlük olarak iyi bir konuma geldik. Vinç tertibatlı araçlarımız ile günümüz mesken konumlarından yani çok katlı mülklerden eşya taşıma işlerini kolaylaştırdık ve hızlandırdık.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve sigortalı taşıma güvencemiz ile değerli müşterilerimizin takdirini topladık.

Bundan sonraki hedefimiz daha geniş müşteri kitlesi ve yaptırdığı işten memnun kalmış referanslar elde etmek ve edindiğimiz konumu daha da güçlendirmektir.

×